www.hotel-ubytovani.com
Hotel Loučná nad Desnou Pod sedlem - K hotelu přísluší parkovištěHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem - disponuje restauracíHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem - disponuje vinárnouHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem -  je k dispozici připojení na internetHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem -  je k dispozici letní terasaHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Loučná nad Desnou Pod sedlem - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel Pod sedlem
Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou 78811
Česká Republika
Hotel-Loucna-Nad-Desnou-Pod-Sedlem@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Pod sedlem ubytování Loučná nad Desnou Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Pod sedlem - ubytování Loučná nad Desnou | Vítejte

 
Hotel Loučná nad Desnou Pod sedlem Hotel Pod sedlem stojí v těsné blízkosti soutoku řek Hučivá a Divoká Desná. Hotel je výchozím a cílovým místem turistických, cykloturistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. Budova turistického hotel Pod sedlem je situována při hlavní silnici Šumperk – Jeseník ve vesničce Kouty nad Desnou, těsně před stoupáním na Červenohorské sedlo.

Jeseníky Kouty pod Desnou ubytování
Kapacita hotelu Pod sedlem v Koutech nad Desnou je 33 stálých lůžek ve standardně vybavených pokojích s umyvadly (teplá i studená voda). V případě zájmu lze uvedenou kapacitu zvýšit až na 52 lůžek. WC a SPRCHY v rekonstruovaných koupelnách jsou umístěny na poschodí.

Hotel Pod sedlem disponuje celkem devíti 2-lůžkovými pokoji , jedním 3 -lůžkovým pokojem. Tyto jsou s umyvadly, standardně vybavené. Zvláštností jsou tři 4-lůžkové pokoje, z nichž jeden - prostřední - je vstupní a dva po stranách. Tyto jsou rovněž vybaveny umyvadly a slouží převážně pro skupiny turistů. Hotelovým hostům je k dispozici bezplatně WI FI

Ubytování Hotel Pod sedlem služby
Parkovací místa pro ubytované na uzavřeném dvoře. Dvě parkoviště před objektem, neboť hotel zajišťuje i stravování skupin. V hotelu Pod sedlem se hosté mohou ubytovat také se svým domácím mazlíčkem za poplatek. Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma. Úschovna lyží v hotelu.

Veřejné tábořiště a camping "Pod sedlem" je součástí areálu hotelu "Pod sedlem"v Koutech nad Desnou - srdci Hrubého Jeseníku. Tábořiště je situováno podél toku řeky Hučivá Desná, v těsné blízkosti jejího soutoku s Divokou Desnou. Jedná se o ubytovací zařízení pro nenáročné. Hosté campu mohou bezplatně využívat sociální zařízení, tzn. WC, umyvárnu S +T voda, oddělené sprchové kouty M + Ž hotelu Pod sedlem. V campu je dětské hřiště, otevřené ohniště s možností posezení u táboráku a grilování, ruské kuželky, minikuželník na terase a nafukovací bazén, sloužící k osvěžení. Celodenní stravování zajišťuje restaurace hotelu, neboť camp nedisponuje kuchyňkou.

Hotel Pod sedlem restaurace - stravování
Celodenní stravování zajišťuje restaurace hotelu. Kvalita hotelové kuchyně je v okolí vyhlášená. Gastronomicky je zaměřené na tzv. jídla domácí kuchyně. V sezónních obdobích je v provozu vinárna, zajišťující doplňkové stravování. Snídaně jsou servírovány dle výběru ze snídaňového lístku. Možnost polopenze nebo plné penze. Provozní doba: Restaurace: 7.45 – 9 hodin snídaně pro hotelové hosty, denní provoz restaurace 11 – 22 hodin, Vinárna: 22 – 02 hodin noční provoz.

Dovolená v Jeseníkách Kouty pod Desnou hotel Pod sedlem okolí
Oblast kolem hotelu Pod sedlem - Kouty pod Desnou jsou výchozí i cílové místo běžeckých tras oblasti Hrubého Jeseníku. V místě lze využít čtyři lyžařské vleky s možností denního i nočního lyžování, umělé zasněžování. Pro náročnější lyžaře snadná dostupnost vleku na Červenohorském sedle, pravidelná kyvadlová doprava (8 km), autobusová zastávka před hotelem Pod sedlem. Zpět do Koutů lze doporučit pohodlný sjezd překrásnou zimní přírodou, cca 6 km dlouhý.